MARKA DANIŞMANLIĞI

Zorlayıcı piyasa şartlarında rekabet üstünlüğü elde etmenizi sağlayacak kurumsal marka iletişim stratejileri geliştiriyoruz.

Marka Danışmanlık Hizmetlerimiz

Yeni Marka Danışmanlığı

Yeni marka, ürün, hizmet ve iş fikirlerine özel güçlü stratejilerin yazıldığı, ideal markalaşma yol haritasının oluşturulduğu süreli bir danışmanlık hizmetidir.

Marka Stratejsi Danışmanlığı

Medya planlama, reklam, sosyal medya ve PR ajanslarının müşterilerine daha yaratıcı hizmet vermesini sağlayan, marka iletişimlerini planlayan bir danışmanlık hizmetidir.

Girişimci Markası Danışmanlığı

Hayallerindeki işi geliştiren ve girişimcilik doğru stratejiler uygulayarak yeni bir marka yaratmak isteyenlere özel bir danışmanlık hizmetidir.

Marka Konumlandırma Danışmanlığı

Marka algısını, imajını, itibarını ve iletişim gücünü arttıran stratejilerin yazıldığı, ideal marka pozisyonunun belirlendiği süreli bir danışmanlık hizmetidir.

Marka İsimlendirme Danışmanlığı

Markalaşma evresinin en önemli aşamasında; başarı, seçim ve tescil garantili marka ve ürün isimleri bulmayı amaçlayan süreli bir yaratıcı danışmanlık hizmetidir.

Konsept Danışmanlığı

Hayallerindeki işi geliştiren ve girişimcilik ekosisteminde doğru stratejiler uygulayarak yeni bir marka yaratmak isteyenlere özel süreli / sürekli bir danışmanlık hizmetidir.

Marka Yönetimi Danışmanlığı

İş üstünde pazarlama yönetimi stratejileri geliştirerek markanın etkinliğini marka ekipleriyle birlikte arttıran uzun dönemli bir danışmanlık hizmetidir.

Marka Kimliği Tasarım Danışmanlığı

Dünya standartlarında bir görselliğe sahip olmak isteyen markalar için prestijli kurumsal kimlikler, web çözümleri, etiketler ve ambalaj tasarımları yapan yaratıcı bir danışmanlık hizmetidir.

Kişisel Markalaşma Danışmanlığı

İş ve yaşam profesyonellerinin kişisel markalarını ortaya çıkaran, değerlerini optimize ederek rekabette öne geçmelerini sağlayan ve işleri büyüten süreli / sürekli bir danışmanlık / koçluk hizmetidir.

Marka danışmanlığı modüllerimiz, farklı marka ihtiyaçlarına çözümler sunar.

Sizin markanızla ilgili ihtiyacınız ne?

Markanızı Geliştiren, Güç ve Değer Katan

Danışmanlık Hizmetleri

Marka Danışmanlığı için Teklif Al

[wpforms id=”628″ title=”false” description=”false”]

f